Міждисциплінарна Академія Наук (МАН)

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Друзі сайту
Все учебные заведения Украины
Образование в Украине Освітній портал Освіта та... освітній сайт Вища школа Проголосуй за наш сайт Бизнес. Образование. Право. Урядовий портал Верховна Рада України МОН України
Статистика
Рейтинг@Mail.ru free counters
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація про МАН

Інформація про академію
 
МІЖДИСЦИПЛІНАРНА АКАДЕМІЯ НАУК

Interdisciplinary Academy of Sciences (IAS)

(МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВЧЕНИХ, ВИКЛАДАЧІВ І ФАХІВЦІВ)


Міждисциплінарна Академія Наук пройшла важливий етап 12.02.2012 р. формування ідейного стрижня в своєму розвитку.

Колектив Академії поставив за мету стати одній з найбільш відомих, авторитетних і таких, що динамічно розвиваються суспільних науково-організаційних структур України.

МАН має в своєму складі секції (міждисциплінарну призму) по науковим напрямах:
 
 • державному управлінню;
 • економічну;
 • медичному;
 • педагогічному;
 • психологічному;
 • технічному;
 • фізико-математичному;
 • філософському;
 • хімічному.


Основними цілями Академії є:
 • сприяння розвитку науки, утворення і культури в Україні;
 • сприяння організації і координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень;
 • сприяння міжнародній співпраці в області науки, утворення і культури;
 • інтеграції українських вчених в світову наукову спільноту.
 
В рамках поставлених перед Академією завдань членами Академії постійно проводитимуться масштабні дослідження, що стосуються розвитку теоретичної бази в області фундаментальних наук і розробки на її основі принципово нових технологій.
Здійснюється науково-методична і інформаційна підтримка економічних, освітніх і соціальних реформ, проводяться комплексні дослідження території України, розробляються перспективні методи освоєння і ефективного використання природно-сировинних ресурсів, упроваджуються програми збереження і зміцнення здоров'я населення України.

Сфера наукових інтересів членів Академії міждисциплінарна, членами Академії стають не тільки українські вчені, але і вчені з країн ближнього і дальнього зарубіжжя. У зв'язку з цим Міждисциплінарна Академія Наук de facto перетвориться на міжнародну асоціацію вчених, викладачів і фахівців.

Перед Академією намічена мета створити розвинену мережу активної редакційно-видавничої діяльності, розробка і реалізація програм підготовки і випуску наукових журналів, монографій, енциклопедичних видань в різних областях наукових знань.

Серйозним видавничим проектом буде створення першої щорічно перевидаваємої загальноукраїнської енциклопедії «ВЧЕНІ УКРАЇНИ» (
http://www.scientists-ua.at.ua/), включаючи біографії видатних вчених і фахівців. Формування інформаційної бази енциклопедії, поза сумнівом, сприяє значному розширенню, як наукових контактів, так і інформованості наукової громадськості країни про розвиток науки в Україні.

Енциклопедія «УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ШКОЛИ» познайомить читача із засновниками провідних наукових шкіл України.

Розширення участі і багатогранність взаємодій фахівців і вчених на інформаційному полі, створеному Академією, продиктували потребу в конструюванні власної соціальної мережі, що представляє безліч зручних сервісів наукового і особистого спілкування в рамках певних наукових напрямів і спеціальностей.

Велика увага Академія приділятимуться науково-дослідній роботі студентів і молодих вчених. Щорічно проводитимуться міждисциплінарні заходи, доповіді учасників публікуватимуться в електронних виданнях (
http://es.rae.ru/mino/).  

Особливу популярність придбали електронні конференції, тематику яких може заявити будь-який фахівець (
http://es.rae.ru/mino/).  

http://www.nbuv.gov.ua/