Міждисциплінарна Академія Наук (МАН)

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Друзі сайту
Все учебные заведения Украины
Образование в Украине Освітній портал Освіта та... освітній сайт Вища школа Проголосуй за наш сайт Бизнес. Образование. Право. Урядовий портал Верховна Рада України МОН України
Статистика
Рейтинг@Mail.ru free counters
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Інтернет об’єднуючі проекти МАН

Серйозним видавничим проектом буде створення першої щорічно перевидаваємої загальноукраїнської енциклопедії «ВЧЕНІ УКРАЇНИ» (http://www.scientists-ua.at.ua/), включаючи біографії видатних вчених і фахівців. Формування інформаційної бази енциклопедії, поза сумнівом, сприяє значному розширенню, як наукових контактів, так і інформованості наукової громадськості країни про розвиток науки в Україні.
 
Енциклопедія «УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ШКОЛИ» (http://schools-ua.at.ua/) познайомить читача із засновниками провідних наукових шкіл України.
 
Розширення участі і багатогранність взаємодій фахівців і вчених на інформаційному полі, створеному Академією, продиктували потребу в конструюванні власної соціальної мережі, що представляє безліч зручних сервісів наукового і особистого спілкування в рамках певних наукових напрямів і спеціальностей.
 
Велика увага Академія приділятимуться науково-дослідній роботі студентів і молодих вчених. Щорічно проводитимуться міждисциплінарні заходи, доповіді учасників публікуватимуться в електроному виданні (http://es.rae.ru/mino/).
 

Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", публікує статті по проблемам міждисциплінарним дослідженням в різних предметних областях, за явлення про нові теоретичні та практичні результати дисертаційних досліджень, які дозволяють формувати у наукових та науково-педагогічних працівників міждисциплінарну науково-педагогічну компетентність (http://es.rae.ru/mino/).

Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", створено на видавничій платформі RAE Editorial System Российской Академии Естествознания (РАЕ), яка першою після розпаду СРСР приступила до формування єдиного науково-інформаційного простору без границь.

Журнал зареєстровано на Універсальної видавничій платформі Российской Академии Естествознания RAE Editorial System (http://es.rae.ru/).

Особливу популярність придбали електронні конференції, тематику яких може заявити будь-який фахівець.