Міждисциплінарна Академія Наук (МАН)

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Друзі сайту
Все учебные заведения Украины
Образование в Украине Освітній портал Освіта та... освітній сайт Вища школа Проголосуй за наш сайт Бизнес. Образование. Право. Урядовий портал Верховна Рада України МОН України
Статистика
Рейтинг@Mail.ru free counters
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Электронный научный журнал

Электронный научный журнал
"МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ"

 

Велика увага Академія приділятимуться науково-дослідній роботі студентів і молодих вчених. Щорічно проводитимуться міждисциплінарні заходи, доповіді учасників публікуватимуться в електроному виданні (http://es.rae.ru/mino/).


Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", публікує статті по проблемам міждисциплінарним дослідженням в різних предметних областях, за явлення про нові теоретичні та практичні результати дисертаційних досліджень, які дозволяють формувати у наукових та науково-педагогічних працівників міждисциплінарну науково-педагогічну компетентність (http://es.rae.ru/mino/).
 
Електронний науково-технічний журнал "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ", створено на видавничій платформі RAE Editorial System Российской Академии Естествознания (РАЕ), яка першою після розпаду СРСР приступила до формування єдиного науково-інформаційного простору без границь. Журнал зареєстровано на Універсальної видавничій платформі Российской Академии Естествознания RAE Editorial System (http://es.rae.ru/).

Альтернативний адрес Електронного науково-технічного журналу "МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ В НАУКЕ И ОБРАЗОВАНИИ" (http://mino-ua.at.ua/).